Hakkımızda

3K Reklam

"Sonuç Odaklı Çözümler"


BİZ KİMİZ ?

Türk ekonomisinde krizin yeni derinlikler aradığı bir ortamda, 2001 yılında medya pazarlama ve tanıtımında yılların deneyimini ortak sinerji paydasında toplamak amacı ile bir araya gelen bir ekip 3K Ajansı çok özel bir söylem ile isimlendirdi. Geçen her anın ekonomi ve onun temel öğesi firmalarda gerçekleri yeniden şekillendirdiğinden hareketle, kurumsal kimlik ve pozisyon ile tanıtım kavramlarını konservatif olmaktan çıkarıp sürekli yenilenen bir merkezde konumlandırdık.

İş partnerlerimiz olarak değerlendirdiğimiz portföyümüz ile başarısızlığa tahammülü olmayan ticari yargılarımızı birleştirerek, olağan dışı bir performansı hedefledik. Aslında hedefler ile birlikte yürüdüğümüzü ve büyüdüğümüzü, kısa sürede ulaştığımız geniş yelpazedeki portföyümüz ile kurduğumuz boyutlu diyalog ile farkettik ve ürettiğimiz her projede ortaklarımızın, iş partnerlerimizin net ve yalın sıçramalarına şahit olduk. Kendi kurumsal kimliğimizi, sektörün başat oyuncusu olarak akredite ettirmeden, kendi portföyümüzü iddaa ve ideallerimize taşımanın mümkün olmayacağı bilinci ile adımızın sektörün referans kurumları arasında özel bir yer edinmesini sağladık. Bu gün iş partner ve proje ortaklarımız ile, klasik ajans ve portföy ilişkisinin çok ötesinde nitelikli bir birliktelik sağladık. Bu birlikteliğin ruhunu, karşılıklı güven ve inanç oluşturuyor. Sektördeki savrulma ve iniş-çıkış dışında kalmayı başarıp, kendi kulvarında, en iyilerden olmayı, firma misyonu olarak belirledik. Vizyonumuzu ise misyonunun gerçekleşmesindeki en önemli argünamınımız haline getirmiş bulunmaktayız.

Yani ; iddalarımıza yaşam vermek başarınızı başarılarımız ile aynı paydada birleştirmek koşunuzda yanınızda olmak, yarını birlikte şekillendirmek için varız ve sizinleyiz.


Bize Ulaşın

  • Adres: Gaziosmanpaşa Bulvarı No:9 Esen Han Kat:7/702 Çankaya / İZMİR

  • Telefon: (232) 489 94 90 pbx

  • Fax: (232) 489 96 91

  • E-posta: info@3kreklam.com

Bizi Takip Edin